Oberliht Association, Moldova

Advice, Open Call for Residency, Workspace in Education, Visual Arts

Резиденції для художниць/ків і кураторок/ів, приділяя особливу увагу обміну та співробітництву в області сучасного критичного мистецтва, роботи з публічним простором, темами самоорганізації, пам’яті та культурної політики.
Програма надає учасницям/кам можливість проводити дослідження, створювати нові роботи та співпрацювати з локальним художнім товариством у партнерствах з місцевими художніми організаціями.
Проживання тривалістю від одного тижня до кількох місяців для художниць/ків, кураторок/рів та інших культурних працівниць/ків, які працюють у публічному просторі чи в області сучасного мистецтва.

Усі витрати, включаючи проживання, міжнародні поїздки та майстерню, а, також, добові будуть покриватися за рахунок організаторів.

http://chiosc.oberliht.org/2022/03/26/chiosc-ua/

KIOSK AIR – солідарність з художниками та культурними працівниками з України /// солидарность с художниками и культурными работниками из Украины /// in solidarity with artists and culture workers from Ukraine /// în solidaritate cu artiștii și lucrătorii culturali din Ucraina


Contact
Vladimir Us
On-line

Share