Artisterium Association, Georgia

Work Opportunity in Audiovisual Media, Literature

Artist Call for Tomorrow / Open Call до участі в українсько-грузинській художній виставці

Кінцева дата подання заявок:
Заявки можна подавати до 23:59 години 20 квітня 2022 (за Київським часом).

Асоціація «Артистеріум» запрошує художників і поетів з України для участі в українсько-грузинській художній виставці у рамках 15ій щорічної Тбіліської міжнародної виставки сучасного мистецтва та мистецької події «Артистеріум», 2022. Участь у проекті передбачає гонорар.

Партнери: Міністерство культури і охорони пам'яток Грузії, мерія Тбілісі, Державний музей грузинської літератури ім. Георгія Леонідзе, Міждисциплінарний центр розвитку мистецтва і культури “Дрім Проджектс”

Назва проекту : Tomorrow / ხვალ

Завтра. День, який приходить після сьогодні.
Про сьогоднішній день ми знайдемо слова лише завтра. Завтра ми зможемо дивитися на війну в Україні, як на точку відліку, не першу, не останню. Сьогодні ж ми дивимося на діру, що прорвала поверхню часової шкали.
Спільний виставковий проект, за участю художників та поетів з України та Грузії, створено на знак солідарності з людьми, яких торкнулася війна. Ми сприяємо підтримці та розповсюдженню знань про те, що відбувається в Україні засобами мистецтва.

Де і коли
Грузія, Тбілісі, Державний музей грузинської літератури ім.Георгія Леонідзе
Червень, 2022

Хто може взяти участь
Запрошуємо поетів, медіамитців, письменників та фотографів з України.

Що ми очікуємо
Запрошуємо взяти участь у групової виставці «Завтра» з художниками та поетами з Грузії. Презентувати свої готові роботи або створити їх дистанційно за допомогою роботи з кураторами проекту. Ми передбачаємо такі можливі медіуми: роботу із звуком або відео, поезія, есе, фотографії, цифрова графіка, дистанційна інсталяція або перформанс. Аналогові медіуми (графіку або живопис) теж можуть бути розглянуті, як можливі.

Чим ми забезпечуємо учасників
Гонорар/підтримка 7000 грн
Технічна підтримка: базове технічне обладнання та матеріали для втілення робіт та експонування;
Кураторська підтримка
Поширення інформації про учасників через канали комунікації проекту;
Презентація робіт учасників в Грузії в межах спеціальних подій.

Щоб подати заявку
- потрібно заповнити онлайн-анкету.

Увага! Портфоліо та CV мають бути у форматі PDF, завантажте їх на файлообмінник (наприклад, WeTransfer, Dropbox, Google Drive тощо) та надайте доступ і посилання у відповідному пункті анкети.


Contact
On-line

Share